KONST / Litografier / Färglitografi 8996548
nr 899 6548
Lennart Nyström
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Lennart Nyström (f. 1944), signerad, motivet: 28x20
Lennart Nyström, svensk målare född 1944.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 juni 2014
kl 18:55:39
6/6 09:45:48